Rozbitá trať plná dier? Žiaden problém pre REBOUND STOPER .

Rebound stopper (tlmič odskoku) sa snaží koleso držať čo najviac na zemi,  hlavne pri dobrzďovaní vo veľkých dierach a rozbitých zjazdoch. Tlmí spätné nárazy tlmiča .

AKO TO FUNGUJE? Spätná sila pružiny a tlmiča sa snaží tlmič vždy vrátiť na doraz maximálneho vysunutia, čo spôsobuje nárazy, pri ktorých zadne koleso nie je dobre ovládateľné a chová sa nervózne. Výhodou rebound stoppera je, že špeciálne vyvinutá a navrhnutá guma pomaly zastavuje tlmič ešte pred dorazom. Výrazne sa doporučuje inštalácia na motocykloch Honda, vzhľadom na konštrukciu tlmiča, ktorý je veľmi náchylný na spomínané negatívne javy.

PRE MX AJ ENDURO. Vďaka pružnému dorazu koleso lepšie kopíruje terén, má lepšiu trakciu a efektívnejšie brzdí. Pri rýchlych dlhých skokoch umožňuje lepšiu ovládateľnosť na hrane odrazu.Velmi dobre pracuje aj na ENDURO/CC v lese na koreňoch a rozbitých častiach trate.  Podobne ako pri MX, sa snaží čo najviac kopírovať ,neodskakovať  a držať stopu a zlepšuje trakciu.

NA AKÚ MOTO SA DÁ NAMONTOVAŤ? Rebound Stoper je dostupný pre väčšinu značiek terénnych motocyklov na trhu. Kontaktujte nás ohľadom dostupnosti a ceny pre váš konkrétny motocykel.

15936738_762211420600132_4348793919190424299_o